Wynajem autokarów

"Usługi Transportowe Stanisław Żądło" z Bielska-Białej oferuje swoim Klientom wynajem autokarów, które dzięki regularnym pracom serwisowym są w pełni sprawne techniczne, a co za tym idzie bezpieczne i niezawodne na każdej trasie. Chcąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów oddajemy do Państwa dyspozycji pojazdy renomowanych producentów, takich jak Mercedes-Benz czy Setra z różną liczbą miejsc. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować podróż zarówno dla kilku, jak i kilkudziesięciu osób.

Co jeszcze?

Naszym podstawowym celem jest zapewnienie maksymalnego komfortu pasażerów, którzy mogą liczyć na wygodne fotele oraz klimatyzację. Dzięki temu podróż jest przyjemna o każdej porze roku.

Oferta jest w pełni elastyczna, dostosowana do potrzeb Klienta indywidualnego, instytucji czy firmy. Wynajem busów pozwala zorganizować wycieczkę, wyjazd firmowy, obsługę imprezy i wiele innych. Miejscem naszych działań jest nie tylko województwo śląskie – oferujemy nasze usługi Klientom z całej Polski, a nawet zza granicy.